O nas

Wojtex Serwis Artur Niewierowski
Image

Witamy Państwa w firmie Wojtex Serwis. Na krajowym rynku działamy z powodzeniem od 1990 roku.

Jednym z kierunków naszej działalności jest autoryzowana sprzedaż elektronarzędzi  Makita, a także urządzeń firmy Stihl.

Naszymi dostawcami są najbardziej renomowani, światowi i krajowi producenci narzędzi, maszyn i urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych.
Stawiamy jednak również na urządzenia niewielkich firm sektora krajowego, które należą jednak do najbardziej innowacyjnych. Reagujemy szybko na najciekawsze trendy na rynku, tak, aby zaoferować państwu najlepsze i najnowocześniejsze produkty.

Ponadto nasza firma prowadzi autoryzowany serwis elektronarzędzi zajmujący się naprawą pogwarancyjną urządzeń wszystkich marek.
Prowadzimy również autoryzowany serwis gwarancyjny urządzeń spalinowych STIHL, MAKITA, NAC, AL-KO, LIDER, KRYSIAK, MTD oraz pogwarancyjny wszystkich marek sprzętu ogrodowego.

Naprawiliśmy setki urządzeń i sprzedaliśmy tysiące części zamiennych. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie dobrać część oryginalną lub jej zamiennik do większości produktów dostępnych na naszym rynku. Dzięki posiadaniu magazynu i sklepu w tym samym miejscu możemy szybko zrealizować naprawę.

Doskonale wyposażony warsztat oraz profesjonalna obsługa z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość wykonanych usług. Na wszystkie wykonane naprawy dajemy 3-miesieczną gwarancję .

Na bieżąco śledzimy trendy na rynku, poprzez uczestnictwo w szkoleniach i targach branżowych. Dopasowywujemy naszą ofertę do potrzeb klientów. Stale poszerzamy nasz asortyment, co skutkuje wprowadzeniem do oferty urządzeń akumulatorowych i robotów koszących. Realizujemy specjalne zamówienia produktów niedostępnych w naszej stałej ofercie.

Nasza Siedziba


Wojtex Serwis Legionowo

Informacje

Posiadamy bardzo dobre zaplecze techniczne i dostęp do oryginalnych części. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dlatego naprawiany przez nas sprzęt ogrodowy, oraz elektronarzędzia

Poza naprawami zajmujemy się również ostrzeniem noży i łańcuchów, wykonujemy naprawy silników, przeglądy przed i po sezonie i wiele więcej.
Prowadzimy również sprzedaż części do maszyn ogrodowych, m.in. silników do kosiarek w bardzo konkurencyjnych cenach.

REGULAMIN

GODZINY PRACY

Sklep stacjonarny i serwis:

poniedziałek - piątek, 9:00 - 17:00,

                        sobota: 9:00 - 13:00

Sklep internetowy: 

poniedziałek - piątek, 9:00 - 17:00 

KONTAKT

Wojtex Serwis Artur Niewierowski

ul. Warszawska 111

05-120 Legionowo

Telefon: SERWIS  22 782 41 88  695 048 756

E-mail:  wojtex9@op.pl

Sklep internetowy: 

Telefon: SKLEP: 507 790 095 

E-mail: sklep@wojtex-serwis.pl